MROZU

MROZU

Producent, wokalista, aranżer, autor tekstów. Jego przygoda z muzyką zaczęła się w 1999 roku na deskach Wrocławskiego Teatru Lalek. W 2009 zadebiutował na polskim rynku muzycznym płytą pt. „Miliony Monet” wydaną w wytwórni PinkCrow. 25 października 2010 na sklepowych półkach pojawił się długo oczekiwany drugi album artysty – „Vabank”.
Swoje Pierwsze utwory Mrozu nagrywał z raperem Wozem, który był pionierem wrocławskiej sceny hip hopowej. Owocem tej współpracy było wyróżnienie Radia Eska, które umieściło utwór „Jestem imprezą” na składance Rap Eskadra vol. 3. Mrozu nawiązał współpracę z DJ Kennethem z Holandii i MrKingloverem z Jamajki, tworząc skład dancehallowo/hip hopowy Party Soldiers. Angażując się w produkcję, wykonał remixy
dla zespołu Da Luxe, znanego z hitu „Groove Me”, który pojawi się między innymi na Sopot Festival w 2006 roku i na wyborach Miss Polonia. Nie ograniczając siebie żadnym muzycznym stylem, wyprodukował riddim na płytę Mesajah „Ludzie prości” do utworu „Możesz robić to co chcesz”. Współpracował również z artystami takimi jak Afromental, Natural DreadKillaz, Tede, Jamal, EastWest Rockers, Marina Łuczenko, Wice Wersa, Bob One, Peja, Junior Stress, Molesta Ewenement, Kasta, Lilu, czy Whitehouse.