jUWenalia 2014 II dzień


ul. Krakowskie Przedmieście 26/28

10 maja 2014

16:30

JUWenalia organizowane przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego co roku przyciągają nie tylko mnóstwo studentów, chcących rozluźnić się przed zbliżającą się letnią sesją, ale również mieszkańców Warszawy.

Majowe święto studentów to okazja do pobujania się przy dźwiękach świetnej, polskiej muzyki w doborowym towarzystwie. Wydarzenie promuje młodych artystów- na scenie pojawią się zwycięzcy i zdobywcy drugiego miejsca muzycznego talent show, organizowanego przez UW Stage4You. Ponadto można będzie posłuchać znanych i lubianych muzyków. Impreza ma na celu również promocję Warszawy, stąd w logo pojawia się legendarna syrenka.

10. maja zagrają specjalnie dla Was:

  • Farben Lehre
  • Kult
  • Maleo Reggae Rockers
  • Strachy na Lachy
  • Radioaktywny Świat

Poza muzycznymi atrakcjami, wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia zbudowane zostanie miasteczko akademickie - od pomnika Kopernika,aż do placu przy Kościele Wizytek. Motywem przewodnim jest miasto, a skupimy się na Warszawie. Będzie można poznać historię stolicy, gwarę warszawską oraz skosztować miejskiego streetfoodu. Niebywałą atrakcją dla miłośników street fashion będzie udział w Fashion Friday UW, czyli uniwersyteckich targów mody, podczas których studenci przygotują pod okiem projektantów i blogerek stylizację, które zostaną pokazane widzom podczas pokazu mody. Dla wszystkich uczestników konkursu przewidujemy atrakcyjne nagrody! Zwieńczeniem imprezy będzie wspólne bicie rekordu Guinessa w bitwie na piankę do golenia.

Więcej informacji o jUWenaliach na stronie internetowej oraz na Facebooku.

9 maja 2014 r.
I dzień jUWenaliów, Kampus Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
10 maja 2014 r.
II dzień jUWenaliów, Kampus Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
16 maja 2014 r.
Klubowe Juwenalia, Sen Pszczoły, ul. Ząbkowska 27/31
24 maja 2014 r.
IV dzień jUWenaliów, Agrykola

Posłuchaj o nas w Radiu Kampus!

Artyści