Juwenalia APS & WUM 2016


Konarskiego 85, boisko sportowe przy osiedlu "Przyjaźń", Bemowo

6 maja 2016

16:30

♫ APSURDALIA | MEDYKALIA ♫

APSurdalia i MEDYKalia to przedsięwzięcie, które powstało na drodze współpracy dwóch Warszawskich uczelni: Akademii Pedagogiki Specjalnej i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Koncert Juwenaliowy to idealny czas na zintegrowanie społeczności studenckiej obejmujące wszystkie uczelnie wyższe naszego Miasta i nie tylko oraz możliwość wzięcia swoistego “głębokiego oddechu” przed czerwcowymi zmaganiami, podczas sesji egzaminacyjnej kończącej bieżący rok akademicki.

Lista wykonawców, którą to mamy przyjemność otworzyć cykl Juwenaliów jest imponująca: Bednarek, Vavamuffin, donGURALesko, W.E.N.A czy Stama Ra. Całość powyższego line up’u zostanie uzupełniona występami zespołów
studenckich.

Oprócz samej kwestii muzycznej, Samorządy Studenckie APS i WUM postarały się także o wzbogacenie całego przedsięwzięcia dodatkowymi atrakcjami takim jak: akcje profilaktyczne, labirynt “Niewidzialna Wystawa”, atrakcje sportowe (żyroskop) oraz liczne konkursy z nagrodami.

Głównym patronem medialnym naszej imprezy zostało #### Radio ESKA, które to jest jednym z najpopularniejszych wśród młodych osób dzięki czemu uda nam się dotrzeć do jak największej publiczoności.

Warto także dodać, że całość imprezy APSurdalia i MEDYKalia będzie miała miejsce na terenie** Osiedla Przyjaźń** które jest unikatowym osiedlem akademickim.

Takie połączenie daje nam najlpeszy początek Warszawskich Juwenaliów!
To my zaczniemy i rozkręcimy całą Warszawę :)

Zapraszamy wszystkich na niezapomniane koncerty w rytmie reggae & rap!

Kiedy?

6 maja godz. 16.30

Gdzie?

Boisko Sportowe przy Osiedlu Akademickim "PRZYJAŹŃ" na Bemowie

Zagrają:

► Kamil Bednarek

► Vavamuffin

► donGURALesko

► W.E.N.A

► Stama Ra

► Rezydent

► Absztyfikanci Dobrej Myśli

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA APSURDALNYCH MEDYKALIÓW NA FACEBOOKU!

Artyści