Juwenalia Artystyczne 2016, dzień II


Okólnik 2, Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina

14 maja 2016

17:00

Juwenalia Artystyczne '16 odbędą się w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina przy ul. Okólnik 2 w Warszawie, a organizatorem jest Samorząd Studentów UMFC.

Jest to trzecia odsłona Juwenaliów, które odbywają się w murach Uczelni. W tym roku po raz pierwszy publiczność będzie miała możliwość oglądać młodych artystów przez 2 dni.

14 maja jest drugim dniem Juwenaliów Artystycznych. Młodzi muzycy zaprezentują swoje umiejętności w wielu gatunkach muzycznych od klasyki, przez jazz i piosenkę aktorską, muzykę filmową do electro swingu i popu.

O godzinie 17.00 drzwi Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina zostaną otwarte. Od tej godziny do zakończenia imprezy będzie można oglądać instalacje multimedialne stworzone przez studentów z Międzyuczelnianej Specjalności Multimedialnej.

Od godziny 18.00 w salach i audytoriach Uniwersytetu Muzycznego będą odbywać się koncerty i przedstawienia muzyczne.

O godzinie 19.00 rozpocznie się koncert WARSAW ACADEMIC BIGBAND, który zaprezentuje muzykę big-bandową "we wszystkich jej kolorach". Po zakończonym koncercie Studenci zaproszą słuchaczy na uniwersyteckie Patio, na którym odbędą się koncerty zespołów studenckich i setów dj'skich. Impreza skończy się o godzinie 2.00.

Całości będą towarzyszyć inne koncerty i przedstawienia.
Juwenalia Artystyczne'16 będą brały udział w stołecznej akcji Noc Muzeów.
Dyrektorem Generalnym i Artystycznym Juwenaliów Artystycznych jest Stanisław Łopuszyński.