Juwenalia PW 2013


ul. Stefana Batorego 10

17 maja 2013

16:00

Po raz kolejny Juwenalia Politechniki Warszawskiej przyciągają na Stadion Syrenki w Warszawie. Zapraszamy 17 i 18 maja na najlepszy festiwal studencki w stolicy. Imprezę rozkręcają studenci dla studentów, jak co roku bezpłatnie.

Zapraszamy Was na występ Jamala, Goorala, Happysad, Farben Lehre, Frog'N'Dog, Dżem, Myslovitz, zwycięzców eliminacji studenckich: Grass Dillers, Dziurawej Pół Czekolady oraz koncerty gwiazd głównych HEY i Lady Pank!

Juwenalia PW to nie tylko muzyka. Słuchając dźwięków rozpieszczających uszy będziecie mogli wziąć udział w atrakcjach przygotowanych specjalnie dla Was.

Już teraz pomóżcie nam odnaleźć Jacka Magnesa (klikając tutaj), bo bez Niego dalej ani rusz!
Jacek jest niezbędny na Juwenaliach. W czasie koncertów będziecie mogli robić sobie z nim sweet focie i chwalić się znajomością z Magnesem na fb i instagramie. Zdjęcia będą najwyższej jakości dzięki lustrzankom i pełnej obsłudze fotografów z Klubu Filmowo-Fotograficznego FOCUS. Ćwiczcie szczere uśmiechy!

Wśród atrakcji nie może zabraknąć konkursów. Współzawodniczyć będziecie mogli w tłumie razem z Jackiem oraz w specjalnym namiocie z informacjami. Zachęcamy do brania udziału dla jeszcze lepszej zabawy oraz nagród ufundowanych przez partnerów Juwenaliów PW.

Podobnie jak w ubiegłym roku kolekcje pustych kubków po piwie będzie można wymienić na miłą niepodziankę. W tym roku za kubki otrzymacie pamiątkową koszulkę. Lepszego deal’a zrobić nie można. Nie dość, że zadbacie o naszą planetę to jeszcze możecie zgarnąć coś dla siebie.

Dla fanów sportu mamy specjalną propozycję - Juwenalia na Sportowo.
Event ten jak co roku odbędzie się w pierwszym dniu Juwenaliów, czyli 17 maja.W zdrowym ciele zdrowy duch.
Przyjdź i pokaż jaki duch drzemie w Tobie!!

Nie zapominamy również o biednych studentach, którzy nie będą mogli być razem z nami w czasie Juwenaliów PW. Telewizja TVPW zapewni relację live z koncertów, wywiady z największymi gwiazdami oraz wiele innych atrakcji. Wszystko to i znacznie więcej zobaczyć można będzie już 17 i 18 maja w godzinach 15-24 na stronie www.TVPW.pl

Chcesz być na bieżąco?
Śledź nasz profil na FB oraz stronę WWW!

PIĄTEK, 19 maja

15:30 Otwarcie bram
16:00 Sawblade
16:45 Grass Dillers
17:40 Jamal
19:00 Farben Lehre
20:30 Myslovitz
22:30 Lady Pank

SOBOTA, 18 maja

15:30 Otwarcie bram
16:00 Dziurawej Pół Czekolady
16:40 Frog'n'Dog
17:20 Gooral
18:40 happysad
20:30 Dżem
22:30 HEY

Artyści