Juwenalia PW 2016, dzień II


Stefana Batorego 10a, Stadion Syrenki

14 maja 2016

17:00

Juwenalia to największe święto studentów, dlatego przygotowaliśmy wiele atrakcji: Grę Miejską, która odbędzie się tydzień przed głównym wydarzeniem, afterparty w Stodole po piątkowych koncertach oraz wiele innych!

Na Stadionie czekać na Was będzie również Strefa Mediów. Co więcej, przed głównymi gwiazdami wieczoru wystąpią zespoły studenckie wybrane drogą eliminacji. A dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się na Syrence, TVPW przygotuje relację na żywo. Projekt dotowany jest przez Miasto Stołeczne Warszawa, zaś głównym sponsorem jest Grupa Żywiec. Patronat na tegoroczną edycją objęły m.in. Eska Rock, 4fun.tv, Metro Warszawa, Naszemiasto.pl oraz halowawa.

Zagrają:

18:05 Farben Lehre

19:20 Lao Che

21:05 Dawid Podsiadło

22:30 T.Love

Imprezy dodatkowe:

Gra Miejska,
7.05.2016 godz 11:30, Śródmieście

Czy chcecie razem z Magnesem Jackiem przenieść się na krańce świata? Podróżować rowerem, samolotem, a może autostopem? Jedno jest pewne - nie będzie to typowe, nudne zwiedzanie z przewodnikiem! Jednak, jak to w życiu, nie może być za łatwo!
Przed Wami zadania, w których będziecie musieli wykazać się nie tylko wiedzą i współpracą, ale także sprytem i pomysłowością, by nie zgubić swojego wiernego towarzysza – Magnesa Jacka!
W przeciwnym razie, pozostaną Wam tylko jego ślady!

Utwórzcie 5-osobowe drużyny i 7 maja udajcie się w jedyną i niepowtarzalną podróż pełną wrażeń!

Afterparty
13.05.2016 godz, 23:59, Klub Stodoła

Koniec piątkowych koncertów wcale nie oznacza końca zabawy! Czekamy na Was w Stodole, gdzie tańce i śpiewy będą trwały do samego rana.

Juwenalia PW to nie tylko 2 dni świetnych koncertów na scenie głównej, ale także Gra Miejska oraz Afterparty w klub Stodoła. Więcej informacji wkrótce!

Jeśli nie chcecie by ominęła Was jakakolwiek informacja związana z imprezą juwenaliową, to koniecznie śledźcie Juwenalia PW na Facebooku, Instagramie oraz na Snapchacie (juwenaliapw).

Do zobaczenia! #JuwenaliaPW

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA JUWENALIÓW POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ NA FACEBOOKU!

Artyści