Karonalia 2013

24 maja 2013

12:00

Kiedy? 24 – 25 maja
Gdzie? Instytut Socjologii UW – Karowa 18 / Klub CDQ Burakowska 12 / boisko sportowe Konarskiego 76

Karonalia to już osiemnastoletnia tradycja Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego. Co roku łączymy przyjemne z jeszcze przyjemniejszym, czyli warsztaty naukowe i wykłady z koncertami bardzo dobrych zespołów. W tym roku doszedł do tego trzeci element – turniej piłki nożnej Socjocup 2013!

Zaczynamy w piątek w budynku Instytutu Socjologii UW. Na początek koło naukowe Know How pokaże, jak robi się dobry PR, a opowie o tym zaproszony Gość. Po dużej dawce marketingu Inicjatywa Whatever przedstawi zagadnienie płci i seksualności w Azji i powie, co tamtejsze społeczeństwa sądzą o nieheteronormatywności.

Wieczorem Karonalia przenoszą się do klubu Spółdzielnia CDQ na koncert trzech zespołów. Furman, Klucznik & Jankowski to akustyczne trio, które nie dość, że świetnie gra, to jeszcze ma wokalistę o wspaniałej barwie głosu. Po nich Pora Wieczorna – rockowo-funkowa grupa, która inspiruje się m. in. Jimmym Hendricksem i RHCP. Na jesieni planują wydać swoją pierwszą płytę. Na deser Poligon nr 4. I to ciężki deser – chłopaki z Poligonu grają grunge i punk rocka. W 2011 roku wydali swój debiutancki album. Od tego czasu z sukcesem koncertują w całej Polsce. Po koncertach i w przerwach między nimi grać będzie DJ. Bilety na koncert do kupienia na bramce, cena 10 zł.

W sobotę czas na piłkarskie emocje. Socjocup rozgrywać będziemy na zielonym boisku studenckiego Osiedla Przyjaźń na Bemowie. Ośmioosobowe drużyny powalczą o nie lada nagrodę, o Puchar Socjologa!

Harmonogram:
Piątek, 24 maja, Karowa 18
12:00 – warsztaty Koła Naukowego Know-How
14:00 – warsztaty Koła Naukowego Queer UW

Piątek, 24 maja, CDQ, Burakowska 12
20:00 – Koncert Furman, Klucznik & Jankowski, Pora Wieczorna, Poligon nr 4

Sobota, 25 maja, boisko sportowe Konarskiego 76
10:00 – turniej piłki nożnej Socjocup 2013