Klubowe jUWenalia 2014 III dzień


ul. Ząbkowska 27/31

16 maja 2014

21:30

JUWenalia organizowane przez Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego co roku przyciągają nie tylko mnóstwo studentów, chcących rozluźnić się przed zbliżającą się letnią sesją, ale również mieszkańców Warszawy.
Majowe święto studentów to okazja do pobujania się przy dźwiękach świetnej, polskiej muzyki w doborowym towarzystwie. Wydarzenie promuje młodych artystów- na scenie pojawią się zwycięzcy i zdobywcy drugiego miejsca muzycznego talent show, organizowanego przez UW Stage4You. Ponadto można będzie posłuchać znanych i lubianych muzyków. Impreza ma na celu również promocję Warszawy, stąd w logo pojawia się legendarna syrenka.
Poza muzycznymi atrakcjami, wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia zbudowane zostanie miasteczko akademickie - od pomnika Kopernika,aż do placu przy Kościele Wizytek. Motywem przewodnim jest miasto, a skupimy się na Warszawie. Będzie można poznać historię stolicy, związane z nią legendy, gwarę, czy kulinaria. Na zainteresowanych będą czekać rozmaite atrakcje, gry i zabawy, możliwość wyrażenia swojej artystycznej duszy na muralach, i w trakcie warsztatów.

9 maja 2014 r.
I dzień jUWenaliów, Kampus Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
10 maja 2014 r.
II dzień jUWenaliów, Kampus Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
16 maja 2014 r.
Klubowe Juwenalia, Sen Pszczoły, ul. Ząbkowska 27/31
24 maja 2014 r.
IV dzień jUWenaliów, Agrykola

Posłuchaj o nas w Radiu Kampus!

Artyści