Psychonalia UW 2013


Stawki 5/7

10 maja 2013

10:00

PSYCHONALIA 2013 czyli Juwenalia Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego!

Już 14 maja swoje święto obchodzić będzie Wydział Psychologii Uniwersytetu
Warszawskiego
w formie jedynego w swoim rodzaju eventu na imprezowej mapie Stolicy! Impreza odbędzie się na terenie Wydziału Psychologii ( Stawki 5/7).

Psychonalia 2013, bo o nich mowa, to kultowa impreza, która jak co roku okraszona jest licznymi atrakcjami – od koncertów młodych zespołów oraz konkursów z fantastycznymi nagrodami zaczynając, przez ściankę wspinaczkową, galerię eatralnych plakatów, warsztaty i atrakcje przygotowywane przez koła naukowe przechodząc a na doskonałym jedzeniu kończąc. Wśród zespołów, które zagrają w części piknikowej znajdą się m.in. The Riffers, Max Bolejko & the band i wielu innych undergroundowych artystów.

Koło Naukowe Psychologii Sportu zadba, na specjalnie przygotowanym standzie, nie tylko o nasz umysł ale i o ciało, prezentując nowoczesne metody treningowe, oparte o technikę biofeedback.

Dreszczyku emocji w tym dniu dostarczy Studenckie Koło Psychologii Sądowej, swoją legendarną kryminalną grą terenową. Uczestnicy zabawy będą mogli poczuć się jak słynny detektyw, bohater opowiadań Sir Arthura Conan Doyle’a – Sherlock Holmes. W tym roku Samorząd po raz pierwszy w historii imprezy (!!!) postawił na posiłki Vege dołączając się tym samym do Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu. Tego dnia każdy z Nas będzie miał okazję poszerzyć swoje horyzonty kulinarne oraz napełnić swoje brzuszki zdrowym i smacznym jedzeniem.

Po całodniowym świętowaniu w ogrodzie wydziałowym, nie zabraknie (dla niektórych być może bardziej interesujących) atrakcji wieczornych! Z wielką przyjemnością zapraszamy na huczną imprezę w Klubie Nova Maska! Nie zabraknie głośnej muzyki, tłustych bitów, wyśmienitych drinków jak i doborowego towarzystwa!! Wejście na imprezę za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej – gratis!

Serdecznie zapraszamy!