Warszawscy Studenci przejmują miasto - Wielka Parada Studentów 2015

16 maja 2015

14:00

Już 16 maja po raz trzynasty ulicami Warszawy przejdzie Wielka Parada
Studentów, która tego dnia zamieni stołeczne miasto w stolicę studenckiej rozrywki oraz w najgorętsze i najbardziej energetyczne miejsce w Polsce. Reprezentanci 14 warszawskich uczelni zaprezentują się z jak najlepszej strony dbając o niesamowitą atmosferę wspólnej zabawy. Startujemy, jak co roku z Placu Defilad! Dołącz do nas! Bez Ciebie nie idziemy!

Wielka Parada Studentów to cykliczny projekt adresowany do wszystkich studentów uczących się w Warszawie. Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim integracja społeczności akademickiej na poziomie ponaduczelnianym, stworzenie atmosfery przyjaznej i zachęcającej do wspólnej zabawy oraz udowodnienie, że młodzi ludzie potrafią bawić się w przemyślany i kulturalny sposób. Nasze wydarzenie jest paradą pieszą, co pozwala na bezproblemowe przyłączanie się wszystkich zainteresowanych osób, które będą chciały dołączyć do barwnego i tanecznego pochodu ulicami Warszawy.

Tegoroczna, już trzynasta edycja imprezy odbędzie się 16 maja i rozpocznie się tradycyjnie na Placu Defilad (konkretniej w pasażu między wejściem do stacji metra Centrum, a ul. Emilii Plater) o godz. 15:00, jednak na miejsce zbiórki zapraszamy już od godz. 14, gdzie czekać będzie na uczestników wiele atrakcji! Następnie Parada uda się ulicą Marszałkowską przez Plac Konstytucji, następnie ulicą Waryńskiego aż na Stadion Syrenki, gdzie trwać będzie II dzień Juwenaliów Politechniki Warszawskiej.

Zachęcamy do odwiedzania fanpage’a Wielka Parada Studentów, gdzie znajdują się wszystkie najświeższe informacje dotyczące Parady, wspomnienia zeszłorocznych edycji oraz wiele konkursów z nagrodami.

Studencie, Warszawiaku - świętuj razem z nami i weź udział w Wielkiej Paradzie Studentów!

Zapraszamy!