Wielka Parada Studentów 2013

18 maja 2013

13:30

Wielka Parada Studentów to coroczne majowe święto studentów wszystkich stołecznych uczelni organizowana już jedenasty raz w ramach Juwenaliów Warszawskich.

W tym roku impreza odbędzie się 18 maja i ruszy z Placu Defilad o godz. 14:30. ( ZBIÓRKA o godz. 13.30!) Następnie pochód przejdzie ulicą Marszałkowską, przez Plac Konstytucji, ulicą Waryńskiego na Stadion Syrenki. Tam odbędzie się II dzień Juwenaliów Politechniki Warszawskiej.

Jak w latach ubiegłych tegoroczna Wielka Parada Studentów będzie paradą pieszą, co pozwoli zintegrować się studentom ze wszystkich uczelni. Pozwoli to także na uczestnictwo wszystkich zainteresowanych osób, które bez problemu będą mogły dołączyć do kolorowego i tanecznego pochodu setek studentów ulicami Warszawy.

W tym roku organizatorzy zrezygnowali z motywu przewodniego, chcąc w ten sposób uwolnić kreatywność młodych i nie krępować niczym fantazji studentów! Ponadto mobilne nagłośnienie zapewni niezapomnianą oprawę imprezy i będzie podtrzymywał imprezowy nastrój, którego kulminacją będzie juwenaliowy koncert na Stadionie Syrenki.

Jak co roku szykuje się niezapomniana impreza! Będzie przyjaźnie, tłoczno, głośno i kolorowo, czyli iście po studencku!

Aby zobaczyć jak studenci bawili się w poprzednich latach i być na bieżąco z wszystkim co dzieje się wokół Wielkiej Parady Studentów w tym roku zapraszamy na fanpage Parady na facebooku. Można tam znaleźć najnowsze informacje, konkursy z nagrodami i wiele innych!

!STAY TUNED!

Wydarzenie Główne Wielka Parada Studentów

Dołącz do wydarzenia razem ze studentami z Twojej uczelni i baw się lepiej razem!

Warszawski Uniwersytet Medyczny na WPS

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego na WPS

Uczelnie Mundurowe na WPS (AON, SGSP, WAT)

Akademia Pedagogiki Specjalnej na WPS

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej na WPS

Szkoła Główna Handlowa na WPS

Studenci Wydziału Zarządzania PW na WPS

Zombie Walk Chemików PW na WPS

Studenci Wydziału Inżynierii Lądowej PW na WPS