Samorząd Studencki SGSP


Nasza misja? Istniejemy po to, by bronić praw i uprzyjemniać żywot studenta SGSP.

Samorząd Studencki SGSP w Warszawie skupia wszystkich studentów z Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego oraz Inżynierii Bezpieczeństwa Cywilnego.

Dbamy o prawa studenta: w senacie, w komisjach, współpracujemy z Parlamentem Studentów RP. Uczestniczymy w spotkaniach KUM czyli Komisji Uczelni Mundurowych, PUWu czyli Porozumienia Uczelni Warszawskich a także w krajowych spotkaniach FUT - Forum Uczelni Technicznych.

Oprócz organizacji stałych imprez takich jak BAL PODCHORĄŻEGO, BAL STUDENTA, DZIEŃ STUDENTA, otrzęsinach pierwszego rocznika, staramy się podejmować coraz to nowe wyzwania a wszystko po to by "mundury" i "cywile" nie zanudzili się na śmierć.

Mimo, że nasza uczelnia jest niewielka, staramy promować ją na forum Warszawy, dlatego bierzemy czynny udział we wszelkich przedsięwzięciach studenckich np. Juwenalia czy Karnawauli. Udało nam się rozpocząć współpracę z klubami studenckimi takimi jak Iskra, Remont, Pracovnia, SpinCity.

Uczestniczymy w spotkaniach KUM czyli Komisja Uczelni Mundurowych, PUWu czyli Porozumienia Uczelni Warszawskich a także w krajowych spotkaniach FUT - Forum Uczelni Technicznych.

Interesują nas przede wszystkim dobro i rozwój studentów naszej uczelni. Reprezentujemy środowisko akademickie przed różnymi władzami i instytucjami, zarówno w Warszawie jak i całej Polsce.