Samorząd Studencki WSEiZ


Samorząd Studencki Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania to grupa aktywnych pasjonatów. Działamy na rzecz studentów aktywizując ich w życie Uczelni, a także pomagamy rozwiązywać codzienne bądź niecodzienne problemy. Realizujemy różne projekty typu Juwenalia, Otrzęsiny, darmowe warsztaty i wykłady dla studentów, szkolenia tematyczne. Nawiązujemy współpracę z różnymi instytucjami, by nasi studenci mieli dostęp do różnych zniżek i promocji.

Jesteśmy także reprezentantami Uczelni i studentów w Senacie WSEiZ, a także na zewnątrz czyli uczestnicząc w konferencjach naukowych, szkoleniach tematycznych i różnych akcjach społecznych.

Wspomagamy naszych studentów także poprzez aktywizację zawodową, przy naszej Uczelni mieści się prężnie działający Punkt Biznesowy AIP WSEiZ, gdzie studenci i nie tylko mogą otworzyć własną firmę na świetnych warunkach z fantastycznym wsparciem.

Nasz Samorząd także uczestniczy czynnie w akcji "Dziewczyny na Politechniki", "Dziewczyny do ścisłych", która zachęca dziewczyny do realizowania się na kierunkach inżynierskich, które są większością na naszej Uczelni.